Kaynak ikonu

XF 1.X Eklentiler Moderatör Essentials 1.1.5

indirmek için izniniz yok
Versiyon
xfversion 13
Hakkında:
Moderatör Essentials günlük görevler çok daha kolay yapmanıza yardımcı değerli araçları ve özellikleri ile moderatörler sağlar.
Ana özelliği moderatörler sağlayan bir ön uç Moderatör Log olduğu ne gibi faaliyetler diğer moderatörler forum etrafında alıyor görmek .

sonra satın alınan , sen olan kullanma hakkına sahiptir bu sadece bir (1) XenForo yükleme add-on ve dağıtılabilir, satılamaz, ya tamamen ya da kısmen kopyalanamaz. . PayPal ile ödeme, sadece
satın alma, veya daha fazla bilgi için için
Lütfen içeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
.
. teşekkür ederiz

XenForo 1.3.x gerektirir

Özellik Listesi:
 • * Yeni * Kullanıcı Uyarılar. moderatör günlüğüne kullanıcı uyarıları yerleştirin ve böylece onlar ne gibi onları moderatör bar günlüğüne göstermek için Seçenek.
 • * Yeni * Forum Moderatörü listesi. her forumun üst kısmında bir bağlantı yoluyla her forumun moderatörleri görüntülemek için Seçenek.
 • * Yeni * Opsiyon özel uyarıları sınırlamak yalnızca yöneticiler için.
 • * Yeni * Warninglerin "konuşmayı başlatmak" olması için Seçenek onay kutusu varsayılan olarak işaretlenmemiş .
 • Markalaşma telif metin veya yıllık yenileme ücreti yok . bir "markalaşma özgür" sürümü için ekstra ödemeye gerek yok, bu eklenti.
 • Sabit Konu Sipariş sipariş / tüm yapışkan konuları düzenlemek yeniden yeteneği ile moderatörler (/ Etkinleştirmek konuları sopa izni olan kişilerin) sağlar. Bu her yapışkan konuyu bir değer atayarak yapılır. Listede değeri alt üst o görünecektir. Hiçbir değer (varsayılan) atanırsa, o iplik listenin alt kısmında görüntülenir. Aynı değerde (ya da hiç değeri) ile birden çok iş parçacığı son yazılan tarihi (varsayılan) göre sıralanır. Konu listesi düzenleme bağlantısı yoluyla 'Konu Araçlar' menüsünden ya da satır içi yoluyla bir iplik düzenleme, yeni bir konu yaratırken Sabit sipariş atanabilir.
 • Moderatör Bar Oturum Mod Günlüğü diğer moderatörler yaratıyor günlük girişlerinin sayısını sayar (bildirilen öğelerin yanında saymak):
  1. Tüm günlükleri ile bir sayfayı yükler tıkladığınızda kontrol son kez bu yana (türleri ve eylemler kullanıcı tercihleri üzerinden seçilebilir). Bu, diğer moderatörler forum etrafında ne yapıyorsun izlemenize olanak sağlar.
  2. Bu günlük yalnızca moderatör yukarıdaki konu günlüğünü görüntülemek için izne sahip olduğu saymak ve forumlarda ekran günlükleri olacaktır. Her moderatör farklı forumlarda farklı ayrıcalıklara sahip olabilir, çünkü bunun nedeni budur. Ama sonra o ne olursa olsun kendisinin o eylemi gerçekleştirmek için izin olup olmadığını bu forumdaki tüm günlüklerini görmek hakkına sahiptir iplik günlüğü görebilirsiniz eğer.
  3. Log türü, eylem adı, moderatör ya da gün sayısı (- ACP yoluyla ayarlamak kadar 30 gün) tarafından aranabilir.
  4. Her moderatör onlar hakkında uyarılmak istiyorum hangi oturum eylemleri seçebilirsiniz. Bu Hesap / Tercihleri sayfası üzerinden yapılır.
 • Mesajlar / Konuları tutucuları silindi . Silinen öğeyi kendisini görüntülemek için yeteneği olmadan sadece yer tutucu - sizin üye silinen öğelerin tutucuları görüntülemek için olanak sağlayan bir kullanıcı grubu izni. ACP seçenekleri sayfası olarak da silinmek üzere sağlanan nedenini dahil olsun veya olmasın seçebilirsiniz. Bu özellik Tapatalk (ve belki diğer benzer add-ons) ile çalışmıyor unutmayın. Sizin üye Tapatalk kullandığınızda, daha sonra silinmiş tutucular göstermez.
 • Moderasyon kuyruk öğeleri şimdi bir bağlantı olarak forum başlığı içerir. Bu hızlı bir şekilde forum içinde öğenin yerini belirlemeye yardımcı olur. Ayrıca, iplik başlıkları şimdi geri parçacığı için bir bağlantı var.
 • Konu Kayıtlar ve Mod Giriş ekranı Konu Ban add-on günlükleri Hem (Ban add-on ayrı satılır Konu).

Önemli Notlar:
 • Moderatör Bar Log girişlerini görüntülemek için, moderatör parçacığı Moderatör Günlüğü (yani en az bir temel moderatör izni olmalıdır) görüntülemek için izniniz olmalıdır. Bu günlük yalnızca moderatör parçacığı Moderatör Log görüntüleme iznine sahip olduğu saymak ve forumlarda ekran günlükleri olacaktır.
 • Bu eklenti ile hafif bir uyumsuzluk sorunu var Tapatalk o gelince add-on (ve belki diğer benzer olanlar) yer tutucular ileti / mesajları silindi Görünüm / izni bulunuyor. Sizin üye Tapatalk kullandığınızda, daha sonra silinmiş tutucular göstermez. Diğer kullanıyorsanız eklentiler Tapatalk benzer, o zaman bir mobil cihaz kullanırken tasarlanmış gibi tutucuları gösterilmesini sağlamak isteyebilirsiniz.
Kurulum:
 1. Sunucu üzerinde 'Kütüphane' klasörüne klasör 'Yükleme / library / ModEss' yükle
 2. Yönetici kontrol paneli içinde itibaren, addon-ModEss_116.xml dosyasını yükleyin.
 3. Yönetici Kontrol Paneli, gidin > Şablon Değişiklikler - Görünüm ve tüm sağlamak Moderatör Essentials modifikasyonlar ile göstermek , yeşil , '1 ', bir gri '0 ', ve bir kırmızı '0 '( 1 / 0 / 0 ). Bunlardan herhangi biri olarak gri veya kırmızı göstermek ise o zaman özel / düzenlenebilir şablon var demektir. Size özel bir şablon uygun belirli şablon değişiklik düzenlemeniz gerekir.
 4. Eğer atamanız gereken bir Moderatör izinleri vardır:
  1. Seçin ya da bir forum Moderatör (kullanıcılar-> moderatörler-> yaratmak) ve ona atayın 'moderatör bar günlük sayılarını görüntülemek Can' .
  2. Altında Genel Moderatör izinleri , yukarıda moderatör seçin ve onları 'atamak moderatör bar günlük sayılarını görüntülemek Can '. Moderatör sadece o konuya Moderatör Günlüğü (yani en az bir temel moderatör izni olmalıdır) görüntüleme iznine sahip forumlardan günlük girişleri göreceksiniz.
 5. Ata istediğiniz kullanıcı grupları Forum İzinleri ' Görünüm konuları tutucuları silindi 've' mesajlar tutucuları silindi '.
 6. Onların Hesap / Tercihleri sayfası üzerinden Oturum Mod Giriş tercihlerini ayarlayabilirsiniz sizin moderatörler (Mod Giriş izni olan kişilerin) bildiriniz.
 7. Yönetici kontrol paneli 'Home / Seçenekler' bölümünde bulunan izni eklenti sayfayı bulun. Add-on 'Moderatör Essentials' adı verilir. Burada bazı genel izinleri ayarlayabilirsiniz. Ayrıca yapışkan iplik sırası seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir yerdir.
 8. Ayrıca altında bulunan Moderatör Essentials Style Özellik Grup değiştirerek Mod Günlük görünümünü değiştirebilir Stil Özellikleri ACP.
 9. Sen yapılır. Yeni özelliklerin keyfini çıkarın.


 • Beğen
Tepkiler: Mümin ve nguyenac
Yazar
17mart
İndirilme
1
Görüntüleme
641
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating
Üst