Neler yeni
Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelerinize itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, bu yüzden ne bekliyorsunuz?

Kaynak ikonu

Eklenti XenForo -2.0.0 Beta 7 2.0.0 Beta 7 2.0

indirmek için izniniz yok
Uyumlu XenForo Sürümleri
2.0
XenForo 2.0.0 Beta 7 sürümlerinin ve resmi eklentilerin artık aktif lisanslı tüm müşterilere açıklandığını bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu sürüm, hata düzeltmeleri ve diğer küçük iyileştirmeler üzerine yoğunlaşmaya devam ediyor.

Bir kez daha, lütfen aşağıdaki uyarılara dikkat edin:

XenForo 2.0, 1.x'ten önemli bir yükseltmedir. XenForo 1.x için yapılan eklentiler ve özelleştirmeler uyumlu olmayacaktır. Stil özelleştirmeleri yeniden yapılmalıdır ve yükseltmeden sonra da korunmaz. Yükseltme işlemini yapmadan önce yedekleme yapmanızı kesinlikle öneririz.

Gereksinimler

Önemli: lütfen her zaman resmi eklentilerin ilgili sürümlerini XenForo 2.0.0 beta sürümleriyle birlikte kullanın. Beta / sürüm aday sürümlerini kullanmayı seçerseniz, her zaman tüm bileşenlerin en yeni sürümünü kullanmalısınız.

XenForo 2.0'ın XenForo 1.x'e göre daha yüksek sistem gereksinimine sahip olduğunu lütfen unutmayın. Bunu yansıtmak için ihtiyaç test komut dosyasını yakın gelecekte güncelleyeceğiz. Minimum gereksinimler şunlardır:
  • PHP 5.4 veya daha yenisi
  • MySQL 5.5 ve daha yeni
  • Burada listelenen eklentilerin tümü XenForo 2.0 gerektirir.
  • Gelişmiş Arama en az Elasticsearch 2.0 gerektirir
Kurulum ve Teknolozzi 2.0 Yükseltme talimatları

nasıl için tüm detaylar yüklemek ve yükseltmek XenForo bulunabilir XenForo Kılavuzuna . XenForo 2, XenForo 1'e kıyasla farklı bir görünüme sahipken, yükleme ve yükseltme işlemi büyük ölçüde değişmemiştir.

Eklentileri Yükleme, Yükseltme ve Yapılandırma

Bu eklentileri yükseltmek veya yüklemek için yükleme klasörünün içeriğini (yükleme klasörünün kendisi değil) kök XenForo dizinine yüklemeniz gerekir. Yüklediğiniz dosyaların sunucunuzdaki varolan dosyalarla "birleştirilmesi" önemlidir; sunucudaki hiçbir dosya yüklemenizin bir parçası olarak silinmelidir.

Yüklendikten sonra, kontrol panelinizin eklentilere gidin. Eklentiler yüklenebilir veya yükseltilebilir olarak listelenmelidir. Eğer değillerse, lütfen bunları doğru yere yüklediğinizi onaylayın.

Bu beta yazılımıdır. Resmen desteklenmiyor. Üretimde çalıştırılmasını önermiyoruz.
Yazar
XFdestek
İndirilme
8
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating
Üst Alt