İpuçları&öneriler - Stop Locked Private Conversations | Xenforo Türkçe Destek, XenForo Eklenti ve Tema Topluluğu

İpuçları&öneriler Stop Locked Private Conversations

XFdestek

Kurucu Üye
XFD Üyesi
Bu basit şablon değişikliği, kayıtlı kullanıcılara özel durumdaki konuşmaları Kilitli durumuyla başlatma olanağını kaldıracaktır. Kişisel olarak, personel olarak, (kasıtlı olarak veya değil) kilitli olan soruları veya yardım taleplerini almak için can sıkıcı olmak için kişisel olarak buluyorum, ki bu da bana cevap verme ve dolayısıyla yardım sunma olanağı vermiyor.

Bu yüzden, kayıtlı kullanıcılar için kilitli bir özel görüşme başlatma olasılığını kaldırmak için bu basit şablon değişikliği ile geldim.

Konuşmayı oluşturduktan sonra yine de kilitleyebilirler, konuşmayı kilitleme ihtimalini tamamen ortadan kaldırmanın gerekli olmadığını düşünmüştüm, bu yüzden kilitli bilgisayarların değil, kilitli bilgisayarların oluşturulmasını önlemeyi hedefliyorum.

İşte yapman gerekenler:

[B]Yönetici Alanı[/B] ->[B]Görünüm[/B] -> [B]Şablonlar[/B] -> Aranan şablonu aç: conversation_add

Ara:
<xf:option name="conversation_locked" checked="{{ ($draft.conversation_open OR $conversation.conversation_open) ? '' : 'checked' }}">
                    {{ phrase('lock_conversation_no_responses_will_be_allowed') }}
                </xf:option>
Ve bununla değiştirin::
 <xf:if is="{{$xf.visitor.isMemberOf([3])}}">
                <xf:option name="conversation_locked" checked="{{ ($draft.conversation_open OR $conversation.conversation_open) ? '' : 'checked' }}">
                    {{ phrase('lock_conversation_no_responses_will_be_allowed') }}
                </xf:option>
                </xf:if>

Bu kadar! Şu andan itibaren sadece Yöneticiler, oluşturulduktan sonra özel konuşmaları kilitleme imkanına sahip olacaklar.

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!