Tanışma - Nerde o eksi forumlar | Xenforo Türkçe Destek, XenForo Eklenti ve Tema Topluluğu

Tanışma Nerde o eksi forumlar

klibre

Misafir
XFD Üyesi
Merhaba ben Erdal, vbulletin'in tek olduğu dönemlerden kalan biriyim.Uzun zamandır web site işleriyle ilgilenmiyordum. Son bi kaç aydır wordpress tabanlı site kurdum ama forum sitelerini özlemişim bana daha cazip ve etkileşim daha fazla olduğu için seviyorum. Fakat forum sitelerini ömrünü doldurmuş gibi çok azalmış. Bilgiye,öğrenmeye kimsenin hevesi kalmamış sanırım. Bilgi olmayan siteler tavan yapmış durumda. Neyse içimide döktüm bu arada.Xenforo sistemini tekrar kurmayı düşünüyorum.Bu siteden umarım eklenti tema vs destek bulurum. İyi forumlar...

İsmail TANER

XFD-Fanatik
XFD-Fanatik
Merhaba ben Erdal, vbulletin'in tek olduğu dönemlerden kalan biriyim.Uzun zamandır web site işleriyle ilgilenmiyordum. Son bi kaç aydır wordpress tabanlı site kurdum ama forum sitelerini özlemişim bana daha cazip ve etkileşim daha fazla olduğu için seviyorum. Fakat forum sitelerini ömrünü doldurmuş gibi çok azalmış. Bilgiye,öğrenmeye kimsenin hevesi kalmamış sanırım. Bilgi olmayan siteler tavan yapmış durumda. Neyse içimide döktüm bu arada.Xenforo sistemini tekrar kurmayı düşünüyorum.Bu siteden umarım eklenti tema vs destek bulurum. İyi forumlar...
Yardım edebileceğimiz yerler de lütfen bize sorun çekinmeyin, Her üyemiz sizin gibi değil. Forum da yeteri kadar kaynak olduğunu düşünüyorum eğer yoksa bile bize bunları bildirmekten ASLA çekinmeyin bize bunları söyleyin ki bizde ona göre hareket edelim... Bu arada Hoş Geldiniz Erdal bey, İyi Forumlar Dilerim...

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!